Google Ads User Delight Award

nagroda w zakresie reklamy w google -PES 2022 Awards

Na corocznym spotkaniu ekspertów Google Ads, które tym razem odbyło się w oddziale Google w Nowym Jorku, zostały przyznane wyróżnienia ekspertom specjalizującym się w różnych dziedzinach związanych z usługami Google. Do Polski przyleciała z nami nagroda i statuetka Google Ads “User Delight Award”, co jest pierwszym tego typu wyróżnieniem w historii dla reprezentanta naszego kraju specjalizującego się w reklamie w Google. Chciałoby się powiedzieć “lepiej późno niż wcale” – nagroda została przyznana przez Google po 14 latach od rozpoczęcia pracy z systemem reklamowym Google.

W wydarzeniu zorganizowanym przez Google uczestniczyło ponad stu specjalistów z całego świata, w tym kilku ekspertów z Polski. Powyżej jeden z oficjalnych tweetów z wydarzenia, na którym nasi klienci z pewnością rozpoznają pewne osoby 🙂
Źródło: https://twitter.com/GooglePEProgram/status/1564685988546236416

Poniżej statuetka User Delight Award na honorowym miejscu w gablocie! W sytuacji, gdy nie brakuje konkursów, w których znajomi przyznają nagrody znajomym i chwalą się nimi na swoich stronach internetowych, szczególnym powodem do zadowolenia jest fakt przyznania nagrody przez Google.

Google Ads User Delight Award

Coroczne spotkania profesjonalistów Google Ads zawsze pozwalają na ciekawą wymianę doświadczeń, dyskusje o istniejących rozwiązaniach i planach Google na przyszłość związanych z systemem reklamowym. A wieczorami oczywiście absolutnie niezapomniane spotkania nieformalne podczas świetnie zorganizowanych imprez w wyjątkowych miejscach. Są w branży reklamy w Google sprawy, o których najlepiej rozmawia się przy piwie 😉

Poniżej link do krótkiej relacji z przeprowadzenia ceremonii wręczania statuetek dla wyróżnionych ekspertów Google, którą przygotował Barry Schwartz: 
https://www.seroundtable.com/photos/google-product-experts-award-33723.html

google ads user delight award pe summit new york 2022


Co teraz?

Wyślij link do artykułu temu, kogo może on zainteresować (lub zamieść gdzieś w internecie). Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj (←kliknij).

Jedyny w Polsce
Google Ads DIAMOND Expert